Volikogu liikmed

Nimi Erakond/Valimisliit Telefon E-post
Aigar Paas, volikogu esimees Valimisliit "Misso Lootus" 5299 828  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Volikogu esimehe vastuvõtu aeg:

Lembit Sikk Valimisliit "Misso Lootus"   See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Arvi Umbleja Valimisliit "Misso Lootus" 5212 409 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tiit Niilo Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 5172 478  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Armo Raag Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 5179 228 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Innar Käis Valimisliit "Misso Lootus" 5057 870 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tiit Ojaots Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 5283 557 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Endel Teder Valimisliit "Misso Lootus" 5282 140  
Kermo Rannamäe Erakond Isamaa ja Res Publica Liit See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 Volikogu liikmetele tasu ei maksta.