Volikogu liikmed

Nimi Erakond/Valimisliit Telefon E-post
Aigar Paas, volikogu esimees Valimisliit "Misso Lootus" 5299 828  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Volikogu esimehe vastuvõtu aeg:

Mirek Sulu Valimisliit "Misso Lootus" 5650 6977 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Arvi Umbleja Valimisliit "Misso Lootus" 5212 409 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tiit Niilo Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 5172 478  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Armo Raag Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 5179 228 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Innar Käis Valimisliit "Misso Lootus" 5057 870 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Tiit Ojaots Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 5283 557 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Endel Teder Valimisliit "Misso Lootus" 5282 140 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kermo Rannamäe Erakond Isamaa ja Res Publica Liit 5381 1322 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 Volikogu liikmetele tasu ei maksta.