Rahvamaja uudised ja teated

Teisipäeval, 11. juulil 2017 a. kell 18.00 Misso staadionil III SPORDIPÄEV KÕIGILE

Kavas on põnevaid kombineeritud võistlused igale eale. Oodatud on lapsed, emad, isad, vanaisad ja vanaemad, tädid, onud ja sõbrad ka! Võistlusi korraldab Lea Kukk. Tule mõnusale spordipäevale!

Mälestushetked ja võidutulest tule jagamine Misso valla mälestuskivide juures 23. juunil 2017

kell 18.00  Misso Vabadussõja mälestusmärgi juures Oravasaares

kell 18.30  Luhamaal mälestuskivi juures

kell 19.00  Saika metsavendade mälestuskivi juures

Võidutulest jagatakse tulekilde, et süüdata külades jaanituli

Hea Misso kandi inimene! Pöördun kõigi poole palvega, kellel on Misso kandist fotosid aastatest 1960 - 2000. Fotonäitus "Misso eile ja täna"

 Tahame  üles panna fotonäituse " Misso eile ja täna". See eeldaks Teie kõikide abi.  Kui vaatate üle oma fotoalbumid, leiate kindlasti fotosid, mis on tehtud väga ammu. Võrdluseks ongi kõrvale panna foto 2017. aastast.Näiteks vana foto endisest vallamajast, koolist, kellegi elamust, loodusest jne. On palve, et tooksite fotod rahvamajja või saadaksite meili teel: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Me laseme teha fotokeskuses fotodest koopiad ja töödelda. Kõik fotod tagastame. Fotosid ootan 20. juuliks 2017.  Helistada võib lisainfo saamiseks: 53430389. Näituse tahame avada kõigile vaatamiseks septembris. Jään ootama fotosid.

Teade! Alates 15. maist jõusaal suletud.

Meeldivat sportimist looduses!

Ootame kandidaate konkursile "Misso valla kaunis kodu 2017"

Misso Vallavalitsus on tunnustanud palju aastaid meie valla korrastatud ja kaunite kodude omanikke. Ka sel aastal ootame ettepanekuid, millised kodud väärivad tunnustust ja äramärkimist. Märkame oma naabreid ja valime "Misso valla kaunid kodud 2017". Ettepanekuid ootame 24. maiks 2017 aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Täiendav info tel. 53430389

Neljapäeval, 13. aprillil JÕUSAAL suletud.

Esmaspäeval, 17. aprillil kell 11.00 ootab Misso rahvast rahvamajja VÕRUMAA SPORDILIIDUST MERIKE ÕUN,

et rääkida ¤ Võrumaa Mängudest ¤ liikumisest ¤ pikamaajooksude sarjast ¤ meie tervisest ja kutsub kodukoha esiletõstmisele, et olla pildis tervisespordis. Pole oluline, kas Sa oled 3 aastane või 93 aastat vana - liikuma peab aktiivselt vähemalt 30 min. päevas. Tule kindlasti kuulama!