Pühapaigad korda? Jah, TEEME ÄRA!

Misso kirik ja kalmistu kellatorn on saanud endale ilusa välisilme kuid kiriku ümbruses ja kalmistul on palju oksi, lehti ning puid, mis vajaksid korrastamist. Kõik me soovime, et need pühapaigad oleksid hästi hoitud, puhtad ja korras.

6. mail „Teeme ära“ talgute raames korraldabki Misso Vallavalitsus sel aastal koristustalgud Misso kiriku juures ja Misso kalmistul. Kõik abilised on oodatud kell 10.00 Misso koolimaja juurde, kus toimub kogunemine. Kel võimalik, siis kaasa võtta töökindad ja reha.

Samuti toimub samal päeval ka tasuta prügivedu Misso vallas. Kell 12.00 hakkab Misso alevikus liikuma prügiauto ja kopp. Kõigil on võimalus kogunenud  rämps viia prügiauto peale.  Ohtlikuid jäätmeid (värvid, lakid jne) ja vanarauda prügiauto peale ei võta. Ohtlikud jäätmed ja pakendid saab tuua Misso katlamaja juurde. Alevist väljaspool elavad inimesed, peaksid oma soovist eelnevalt teada andma haldusjuhile.

Prügiauto tellimine ja täpsem info liikumise kohta Indrek Ülper 5145 313

Lisainfo postitakse jooksvalt facebooki https://www.facebook.com/events/1902601360008116/

Avalik kirjalik enampakkumine - ratastraktor T 150 koos virtsapütiga

OÜ Misso Haldus müüb avalikul kirjalikul enampakkumisel OÜ Misso haldusele kuuluva alljärgneva vara:
Ratastraktori T 150 (Rikkega - jahutusvedelik jookseb karterisse) koos Virtsapütiga. Esemed müüakse ainult koos, eraldi ei saa osta traktorit ega virtsapütti.
Müügijärgsed tingimused: Pakkumise võitja on kohustatud osutama fekaaliveo teenust Misso valla piires vähemalt 1 aasta.

Alghind 3000 (kolm tuhat) eurot.

Loe edasi...

Misso vald läheb 01.02.2017 üle korraldatud jäätmeveole!

Korraldatud jäätmevedu on selline jäätmemajanduse korraldus, kus jäätmeveoga liitunuks loetakse kõik veopiirkonna eluruumid ning äri-, teenindus- ja tootmispinnad.

Loe edasi...

Nutika elektritarbija valem: tark planeerimine

Nii nagu tunneme üha rohkem huvi oma tervisenäitajate, päevas käidud sammude ja tarbitud kalorite vastu, nii on tõusnud tarbijate seas huvi ka oma elektritarbimise näitajate ja võimaluste vastu oma energiakulusid vähendada. Ka Võrumaal on mobiilist oma elektritarbimist jälgivate tarbijate arv kasvanud aastaga 23 protsenti.

Loe edasi...

Küta õigesti ahju ja sorteeri jäätmeid!

Keskkonnaministeeriumi, Keskkonnaameti, Päästeameti, Keskkonnainspektsiooni ja Eesti Keskkonnauuringute Keskuse koostöö tulemusel on valminud materjalid, mis õpetavad inimesi õigesti ahju kütma ja jäätmeid sortima. Lisainfot ohutu kütmise ja jäätmete sortimise kohta leiad veel ahi.envir.ee ja bioneerist www.bioneer.ee/tegutse/sortimine.

Fekaalivedu

Misso Vallavalitsus koordineerib fekaalivedu (20€ kaevu tühjendamine + 1,05€ kilomeeter).
Oma soovist palume teatada haldusjuhile tel 5145 313 või e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Veeanalüüside vastuvõtt

Veeanalüüside vastuvõtu päevad 2016. a Võrus, Lembitu 2A, III korrus kell 8-12

20. jaanuar; 17. veebruar; 16. märts; 13. aprill; 18. mai; 15. juuni; 13. juuli; 10. august; 14. september; 12. oktoober; 16. november; 14. detsember. Tel. 7821496

Prügi

Misso vallas alaliselt mitteelavad kinnistute omanikud saavad prügi ära anda tööpäevadel Misso vallamaja juures hinnaga 0,03 senti liiter. Prügi äraandmise soovi korral pöörduda vallavalitsuse infolauda.

Ohtlike jäätmete vastuvõtt

Misso Vallavalitsus võtab tööpäevadel kella 8.00 - 16.00- ni vallamaja katlamaja juures vastu ohtlike jäätmeid (akud, patareid, õlid, värvid, lakid, liimid, lahustid, kemikaalid, elektri- ja elektroonika seadmed).

Teistel aegadel palume eelnevalt kokku leppida majandustöölisega tel 5304 7500, kes võtab Teie jäätmed vastu. Ärge jätke jäätmeid lihtsalt hoone kõrvale!