Rahvamaja uudised ja teated

Teisipäeval, 11. juulil 2017 a. kell 18.00 Misso staadionil III SPORDIPÄEV KÕIGILE

Kavas on põnevaid kombineeritud võistlused igale eale. Oodatud on lapsed, emad, isad, vanaisad ja vanaemad, tädid, onud ja sõbrad ka! Võistlusi korraldab Lea Kukk. Tule mõnusale spordipäevale!

Teade! Alates 15. maist jõusaal suletud.

Meeldivat sportimist looduses!

Mälestushetked ja võidutulest tule jagamine Misso valla mälestuskivide juures 23. juunil 2017

kell 18.00  Misso Vabadussõja mälestusmärgi juures Oravasaares

kell 18.30  Luhamaal mälestuskivi juures

kell 19.00  Saika metsavendade mälestuskivi juures

Võidutulest jagatakse tulekilde, et süüdata külades jaanituli

Hea Misso kandi inimene! Pöördun kõigi poole palvega, kellel on Misso kandist fotosid aastatest 1960 - 2000. Fotonäitus "Misso eile ja täna"

 Tahame  üles panna fotonäituse " Misso eile ja täna". See eeldaks Teie kõikide abi.  Kui vaatate üle oma fotoalbumid, leiate kindlasti fotosid, mis on tehtud väga ammu. Võrdluseks ongi kõrvale panna foto 2017. aastast.Näiteks vana foto endisest vallamajast, koolist, kellegi elamust, loodusest jne. On palve, et tooksite fotod rahvamajja või saadaksite meili teel: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Me laseme teha fotokeskuses fotodest koopiad ja töödelda. Kõik fotod tagastame. Fotosid ootan 20. juuliks 2017.  Helistada võib lisainfo saamiseks: 53430389. Näituse tahame avada kõigile vaatamiseks septembris. Jään ootama fotosid.

Reedel, 28.aprillil kell 20.00 Misso rahvamajas KEVADPIDU ans. VANA KALLIM

¤ Külla tulevad Rõuge valla "Käsikäes" ja tantsutüdrukud ¤ Esinevad rahvamaja taidlejad. Pilet 7 eurot. Kohtade broneerimine tel. 53430389. Tulge peole!

Pühapäeval, 23. aprillil kell 11.00 Misso rahvamajas MÄLUMÄNGU HOOAJA viimane mäng ja hooaja lõpetamine

Viimasel mängul võtavad osa ka vallavanem ja volikogu esimees oma võistkonnaga.