Ettevõtlus

Tasuta nõu ettevõtjatele ja vabaühendustele

Paljudele võrokestele tuleb üllatusena, et Katariina kiriku vastas nn roosas maavalitsuse majas tegutseb üheksa erinevat Võrumaaga seotud organisatsiooni. Kõik toimetavad omal moel ja oma valdkondades, aga suures plaanis ikka selleks, et Võrumaa inimestele toeks ja abiks olla. Sihtasutus Võrumaa Arenguagentuur on üks neist ja sinna võivad nõu saamiseks pöörduda ettevõtjad ja ettevõtjaks pürgijad, ettevõtlikud noored ja vabaühendustes tegutsevad aktiivsed kodanikud.

Loe edasi...

Esimene uue perioodi LEADER projektitoetus tuleb Piiriveere Liideri piirkonda

PRIA alustas 2016. aasta märtsis Eesti maaelu arengukava 2014-2020 LEADER projektitoetuse avalduste vastuvõttu.

Loe edasi...

Setomaa olukorra analüüs

Meie neli valda on püüdnud üheskoos parandada kohaliku elu kvaliteeti ja luua tingimusi positiivseks arenguks. Eriti intensiivseks muutus ühine tegutsemine 11 aastat tagasi. Üheskoos on saavutatud läbirääkimistes valitsusega lisarahastusi erinevateks investeeringuteks. Käivitunud on piirkonna inimeste jõuline koostöö erinevates valdkondades.

Loe edasi...

Vana-Võromaa käsitöö e-pood on avatud

Vana-Võromaa omanäolised käsitöötooted jõuavad nüüd lihtsamini ostjateni e-poe Uma puut kaudu. Vana-Võromaa käsitöö e-pood on paik, kus saab näha ja osta asju, milles on võro vaim.

Loe edasi...

Oktoobri alguses selgusid Võrumaa Vedurid

Misso vallast sai Võrumaa Edukas Startija 2015 tiitli Kotli Köök OÜ. Kotli Köök OÜ on asutatud Misso vallas 2015. a jaanuaris, Tsiistre teemaja avati aprillis.

Loe edasi...

Hea ettevõtja või ettevõtlusega alustaja!

Ettevõtlusnõustaja Aarne Leima tahab kaasa aidata uute ettevõtete tekkele ja olemasolevate ettevõtete heale käekäigule Misso vallas. Selleks pakub ta soovijatele tasuta nõustamist, et koos läbi arutada ja leida võimalused Teie ettevõtlusideede elluviimiseks. Helistage ja leidke sobiv aeg ettevõtlusnõustajaga kohtumiseks Missos.

Tel: 5290 261 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.