Avalikud teenused

Lux Expressiga Luhamaalt otse Tartusse või Tallinnasse!

Nüüdsest saab osta Lux Expressi liinidel pileteid Luhamaalt Tartusse ja Tallinnasse.

E T K N R L P   09:15 - 13:30  Luhamaa - Tartu - Tallinn
E T K N R L P   20:00 - 23:50  Tallinn - Tartu - Luhamaa

Head reisimist!

Metsanduslik nõustamine

Metsaspetsialisti vastuvõttu vallas enam ei toimu. Metsateatisi aitavad täita ja nõu saab Erametsakeskuse konsulentide käest. Igal erametsaomanikul on õigus saada kuni 15 tundi kalendriaastas riigi poolt finantseeritud nõustamist. Kes on konsulent?

Viisakoordinaator

TÄHELEPANU! Vene saatkonna Tartu kantselei peatas viisataotluste vastuvõtu kuni uue Vene Viisakeskuse operaatori töölehakkamiseni. Seega ei toimu viisakooridnaatori vastuvõtte 2. ja 3.mail ning planeeritud lisakohtumisi 8.- 10. mail. Järgmiste graafikujärgsete vastuvõttude toimumine 15.- 17. mai selgub hiljem. Juba vormistamisele viidud taotlused menetletakse lõpuni ning vormistatud viisad toimetatakse inimesteni igal neljapäeval.

Andy Karjus võtab vallakodanikke vastu 4. ja 18. jaanuar; 8. ja 22. veebruar; 8. ja 22. märts; 5. ja 19. aprill; 3. ja 17. mai; 7. ja 21. juuni Misso Vallamajas kell 11.00–13.30

Ülevaade metsandusega seotud organisatsioonidest

Võrumaa Metsaomanike Liit on koostanud kasuliku informatsiooni metsaomanikele, mis annab ülevaate metsandusega seotud organisatsioonidest.

Infoks Eesti Posti teenuse kasutajatele, kes asuvad Misso alevikust kaugemal kui 5 km

Hajaasustusega piirkonnas asuva tarbija jaoks on olemas veelgi mugavam ja soodsam võimalus universaalse postiteenuse tarbimiseks.

Elukoha tõend

Kodanikportaalist on võimalik kodanikel rahvastikuregistri teenuste päringuga välja võtta elukoha tõend PDF-kujul. Tõendi leiab kodanukuportaalis vasakpoolsest menüüst „Rahvastikuregistri teenuste“ alt valides „Päringud“ ning „Elukohatõend PDF kujul“